Halloween w Cinema CityTradycja Halloween osiągnie zupełnie nowy poziom w kinach Cinema City. Już 31 października wszyscy miłośnicy kina grozy będą mogli wziąć udział w niesamowitym wydarzeniu. Tej nocy czeka ich przerażający maraton filmowy, do którego repertuar wybrali… widzowie. Najpopularniejsze tytuły to m.in. Słodkich snów, 13 Grzechów i Sinister. Święto duchów jeszcze nigdy nie było tak emocjonujące!

Cukierek albo psikus? A może cukierek i maraton filmowy? Cinema City zaprasza wszystkich fanów mocnych wrażeń na niesamowity Maraton Halloweenowy, podczas którego zobaczą premierowo horror Rec 4: Apokalipsa oraz dwa dreszczowce wybrane przez widzów w aplikacji „Horror w Cinema City” na profilu Cinema City na portalu Facebook.

To jednak nie koniec niesamowitych atrakcji! Chętni nadal mogą wziąć udział w „strasznym” quizie „Horror w Cinema City”. Ci, którzy poprawnie odpowiedzą na najwięcej pytań dotyczących popularnych „przerażaczy”, powalczą o wejściówki na filmowe święto duchów w Cinema City dla siebie i znajomych. Dla spóźnialskich widzów została uruchomiona również rezerwacja biletów (zakup możliwy w kasie kina), a lista wybranych filmów w miastach znajduje się na stronie aplikacji. Najlepszy filmowy maraton strachu już wkrótce w Cinema City!

Maraton Halloween odbędzie się w kinie Cinema City w Galerii Victoria już 31 października o godz. 21:00. Zobacz co wybrali widzowie w Twoim kinie!

Uwaga konkurs!! Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia. Szczegóły na naszym profilu w serwisie Facebook.