Dwie żony, małe dzieci i rozpieszczeni mężowie – to uczestniczki czwartego odcinka „Perfekcyjnej Pani Domu”. Małgosia Rozenek uda się do Częstochowy i Wałbrzycha, by uświadomić niesfornym panom, iż to nie tylko kobieta odpowiada w domu za porządek. To będzie prawdziwa rewolucja w ich życiu.

Perfekcyjna Pani Domu
Pierwszą bohaterką odcinka jest Monika, mieszkanka Częstochowy. Z wykształcenia farmaceutka, w tej chwili na urlopie macierzyńskim. Oprócz bałaganu i leniwego męża ma na głowie rodziców, którzy wpadają z niezapowiedzianymi wizytami, nie szczędząc przy tym słów krytyki na widok panującego nieładu. Monika potrzebuje zmian, chce żeby w jej życiu zapanował spokój, a w domu porządek. Chce by mąż i rodzice w końcu byli z niej dumni.

W Wałbrzychu mieszka Kasia, kończąca studia przyszła księgowa i świeżo upieczona mama. Przyzwyczaiła męża, iż wszystko robi sama. Opieka nad synkiem z pewnością odciąga Kasię od innych domowych obowiązków. A mąż, który wcześniej miał podane wszystko na tacy, teraz nie może odnaleźć się nowej sytuacji. Na dodatek uważa, że kobieta powinna sama poradzić sobie ze wszystkimi domowymi obowiązkami, nawet takimi jak: przykręcenie śrubki, czy powieszenie żyrandola. Zagubiona w nowych obowiązkach gospodyni potrzebuje pomocy.

Na pomoc pędzi Małgorzata Rozenek czyli Perfekcyjna Pani Domu. Zanim pokaże do czego służy miotła, suszarka do prania, czy szmatka do kurzu, zacznie od rozpisania funkcjonalności męża! Czy uda jej się zmienić nawyki mężczyzn i doprowadzić do porządku mieszkania bohaterek odcinka?

Jednak korona Perfekcyjnej Pani Domu jest tylko jedna… Która z pań zostanie zwyciężczynią odcinka? O tym można będzie się przekonać w najbliższym odcinku „Perfekcyjnej Pani Domu”, który na antenie TVN w poniedziałek, 22 września, o godzinie 22:30.