"Spódnice w górę"Jesienią do kin Cinema City wracają wieczory z cyklu Ladies Night. Już 25 września odbędzie się premierowy pokaz francuskiej komedii „Spódnice w górę!” w prawdziwie gwiazdorskiej obsadzie. Ladies Night to również czarujące wydarzenia – każda kobieta może poczuć się tu wyjątkowo.

Powrót wieczorów Ladies Night w Cinema City zapowiada się pod znakiem francuskiego humoru i wielkomiejskich wrażeń. 25 września Cinema City zaserwuje Wam najnowszą komedię „Spódnice w górę!”, której głównymi bohaterkami jest jedenaście prawdziwie zakręconych Paryżanek. W ich rolę wcielą się gwiazdy francuskiego kina. „Spódnice w górę!” to doskonała komedia o prawdziwych kobietach, o ich problemach, romansach, szaleństwach i sekretach.

Jednak Ladies Night to nie tylko pokaz filmowy. Na miejscu będzie można m.in. zaczerpnąć porad kosmetycznych, wymienić się doświadczeniami, ale co najważniejsze – miło spędzić czas. Największą atrakcją zbliżającego się wieczoru będzie konkurs, w którym do wygrania jest lodówka firmy Whirlpool. Start o godzinie 19.30.

UWAGA KONKURS!!

Wraz z organizatorami wieczoru Ladies Night przygotowaliśmy dla Was 8 podwójnych zaproszeń. Szczegóły na naszym profilu w serwisie Facebook.

Ladies Night