15 sierpnia odbyła się impreza dla rajdowców amatorów „KJS Walimskie Lato”. Załogi do pokonania miały 3 próby w 3 pętlach ulokowanych w Walimiu i Ludwikowicach Kłodzkich. Na starcie pojawiło się ponad 50 załóg.

 


 

Urozmaicona nawierzchnia prób (asfalt, szuter, beton), spodobała się zarówno zawodnikom jak i kibicom, którzy licznie przybywali dopingować swoich znajomych. Dopisała również pogoda, było ciepło i „piknikowo” a sami startujący zawodnicy dbali o rajdowe emocje (szczególnie właściciele Subaru i BMW latali bokami).

 

 

Na starcie pojawiły się również nasze zaprzyjaźnione załogi. Tym razem Patryka Jarzyne pilotował Marcin Nowak, znany wałbrzyski driver. Załoga Fiata Cinquecento Sporting zajęła ostatecznie 4 miejsce w klasie 2. Również właściciel „czarnego mata” Fiat 126p, Jarek Gajb pilotowany przez Adriana Pawłowskiego pojawił się na stracie KJS–u. Ta załoga również zajęła 4 miejsce w klasie 1. Szkoda, ponieważ tym dwóm załogom zabrakło niewiele do miejsca na pudle.

 

 

Również i tym razem grupa Walim Rajdowy zorganizowała świetny KJS co podkreślali zawodnicy oraz kibice! Załogi dziękują w szczególności swoim partnerom rajdowym za wsparcie oraz wszystkim kibicom za doping na próbach. Pełne wyniki na stronie organizatora walimrajdowy.pl.

 
tekst i film: Łukasz Stępień