Legendarny festiwal Hip Hop Kemp startuje od 22 do 24 sierpnia w czeskim Hradec Králové. Już w środę 21 sierpnia pasjonaci czarnych brzmień zjeżdżają się z całej Europy do Festivalparku na oficjalne warm-up party!

Podczas 12. edycji wielkiego hiphopowego święta na scenie pojawią się giganci światowej sceny rapu – Kendrick Lamar, De La Soul, Big Daddy Kane, El-P, R.A. The Rugged Man, Oddisee, Apollo Brown & Guilty Simpson, Stalley, czy Lords Of The Underground. Tradycyjnie nie zabraknie także silnej reprezentacji polskich graczy – Bisz & B.O.K, Trzeci Wymiar, Miuosh & Kato Band, Te-Tris i W.E.N.A., Gruby Brzuch (Grubson, BRK, Jarecki), JWP/ Bez Cenzury, Kali x Paluch. Środową rozgrzewkę rozkręcą w hangarach między innymi Zeus, przedstawiciele akcji Popkiller Młode Wilki (Solar/Bialas, Medium, Gedz/2sty, Vixen, Kękę, Buka, LJ Karwel, Gospel) oraz Bałagany na Bani. Pełną rozpiskę godzinową znajdziecie tutaj > Harmonogram HHK 2013.

 

Hip Hop Kemp – jak na święto kultury czterech elementów przystało – to nie tylko koncerty i muzyczne brzmienia. Na niepowtarzalny klimat “Festiwalu z atmosferą” składa się także full atrakcji, możliwości relaksu i wielka integracja na polu namiotowym. Zawody taneczne, streetball, bitwy freestyle’owe, gokarty, turniej pokera czy tradycyjne już zapasy w czekoladzie i bitwa na pomidory – to tylko przedsmak tego, jak można wykorzystać cztery sierpniowe dni w Hradcu.

 

Jeśli nie macie jak dotrzeć do Hradca lub wyruszacie na Kemp autem i poszukujecie kompanów do podróży – umówcie się na wspólny dojazd z innymi Kempowiczami! W festiwalowej aplikacji OtoDojazd możecie dodawać lub szukać miejscówki w samochodach.

 

 

Bilety na Hip Hop Kemp 2013 można nabyć w polskiej przedsprzedaży w cenie 249 zł (normal) oraz 449 zł (VIP). Wejściówki można zamówić do poniedziałku włącznie (19 sierpnia) w oficjalnym sklepie festiwalowym Urban City. Bilety dostępne są także w stacjonarnych punktach sprzedaży we Wrocławiu (sklep Lokaah, ul. Ruska 64/65) lub Kudowie Zdrój (sklep przy ul. 1 Maja 8, MAPA). Radzimy zaopatrzyć się w wejściówki przed festiwalem, by oszczędzić sobie czasu stania w kolejkach na miejscu lub niemiło się rozczarować, gdy pula wyczerpie się przed czasem.

 

Więcej info o atrakcjach, dojeździe i samym Festivalparku znajdziecie na stronie www.hiphopkemp.pl oraz profilu Facebook.