Niczym siła Odyna z niezbadanych wymiarów… po krótkiej przerwie projekt SUNDIAL AEON powraca na ziemski nikczemny grunt, aby zaprezentować światu swoje nowe dzieło! HYPNOSIS.

 

Krążek przesiąknięty melancholią, blaskiem przeżytych dni, doznaniami ostatnich miesięcy… inspirowany religią, mistycyzmem, okultyzmem, miłością oraz uwielbieniem… ludzi, sytuacji, miejsc, energii, która nas inspiruje.

 

Podobnie jak w wahadle Newtona… energia nie zanika w przyrodzie, tak też siła i determinacja projektu SUNDIAL AEON stale ma do przekazania swoim słuchaczom wiele dźwiękowych i duchowych doznań do odkrycia.

 

Album SUNDIAL AEON – HYPNOSIS to efekt ciężkiej pracy, utrzymany w konwencji ambient-trance/chill-out, na potrzeby którego wyselekcjonowane zostały najciekawsze nowo powstałe utwory projektu oraz remix w wykonaniu rosyjskiego artysty ukrywającego się pod pseudonimem KYOTO.

 

Zapraszamy do przesłuchania utworu promującego album oraz zapoznania się z biografią grupy Sundial Aeon (pdf; 872 KB). Album można zakupić na stronie beatspace.com.

 

Sundial Aeon – The Northern Hemisphere Balance

 

SUNDIAL AEON - HYPNOSIS