Agencja Joytown, polski promotor festiwalu Rock for People, odpala specjalny autokar, który zawiezie festiwalowiczów z Warszawy i Wrocławia prosto do Festivalparku w Hradec Králové, oraz z powrotem do Polski! Bus for People to wygoda, elegancja i bezpieczeństwo, a do tego wyluzowana atmosfera integracji, projekcje klasycznych filmów, gitary w głośnikach i imprezowe upominki. Przejazdy można zakupić w sklepie JoyStore, także w pakiecie z 4-dniowym festiwalowym biletem oraz polem namiotowym.

 

Bus for People to odpowiedź Agencji Joytown na zapotrzebowanie zgłaszane przez uczestników festiwalu. Joytown od 2003 r. organizuje wyjazdy autokarowe do Festivalparku w Hradec Králové na zaprzyjaźniony z Rock for People festiwal Hip Hop Kemp. W 2011 r. tzw. Kempobusy wyjechały aż z 19 polskich miast, tworząc największą w Polsce zorganizowaną wyprawę na zagraniczne wydarzenie muzyczne!

 

Bus for People

 

Na stronie festiwalu wystartował także konkurs, w którym nagradzani są stali bywalcy Rock for People. Jeśli trzymacie jeszcze na nadgarstkach festiwalowe opaski z dowolnej edycji festiwalu, macie szansę na zgarnięcie darmowej wejściówki na 19. edycję wielkiej uczty muzycznej w Czechach! Co trzeba zrobić? Użyć wyobraźni, wyeksponować festiwalową opaskę i pstryknąć fotę. Zgłoszenia można nadsyłać do 24 maja, szczegóły na oficjalnej polskiej stronie Rock for People.

 

Wielka uczta muzyczna startuje od 2 do 5 lipca w czeskim Hradec Králové, zaledwie 50 km od granicy polsko-czeskiej w Kudowie Zdrój. Festiwalową sceną przez 4 dni zawładną Papa Roach, Thirty Seconds To Mars, Queens Of The Stone Age, A Day To Remember, Foals, Billy Talent, The Ghost Inside, The Devil Wears Prada, Modestep, Borgore i blisko 200 formacji z całego świata!

 

Ostatnie sztuki biletów w promocyjnej cenie 249 zł są jeszcze dostępne w internetowym sklepie JoyStore.