Od przyszłego tygodnia z frontu Rock for People czekają nas kolejne nowości i niespodzianki. W poniedziałek poznamy kolejne 3 zespoły spod znaku mocnych brzmień, które zasilą line-up wielkiej uczty muzycznej w Czechach. W połowie tygodnia wystartuje rezerwacja miejscówek w specjalnym autokarze Bus for People, który zawiezie festiwalowiczów pod same bramy Festivaparku, a po Rock for People bezpiecznie odwiezie do Polski. Sprzedaż będzie prowadzona w sklepie internetowym JoyStore.

 

Rock for People 2013

 

Już wkrótce wystartują także konkursy z wejściówkami! Na pierwszy ogień nagrodzeni zostaną stali bywalcy Rock for People – kto do tej pory ma na nadgarstku festiwalową opaskę, będzie mieć szansę na darmowy wjazd na 19. edycję festiwalu w Hradec Králové. Śledźcie polski profil Rock for People, by nie przegapić okazji na wygranie biletu!

 

Rock for People 2013Widzimy się już za niecałe 2 miesiące, od 2 do 5 lipca w czeskim Hradec Králové, gdzie spotkamy się na koncertowych maratonach z gigantami sceny rockowo-elektronicznej, między innymi Papa Roach, Thirty Seconds To Mars, Queens Of The Stone Age, A Day To Remember, Foals, Billy Talent, Modestep, Borgore, Gogol Bordello czy Kaxons.

 

Bilety na Rock for People są dostępne w polskiej przedsprzedaży w sklepie JoyStore. 4-dniowe karnety można nabyć w promocyjnej cenie za 249 zł, pula jest ograniczona! Po wyczerpaniu bilety będą dostępne w cenie 269 zł.

 

www.rockforpeople.pl

www.facebook.com/rockforpeoplepl