Emocje po 11. edycji międzynarodowego święta kultury hiphop jeszcze nie opadły, ale Kempowa społeczność już odlicza do kolejnego „Festiwalu z atmosferą”! Od 22 do 24 sierpnia 2013 Hip Hop Kemp przyciągnie do Hradec Králové pasjonatów czarnych brzmień i gigantów światowej sceny rapu na najbardziej klimatyczny melanż w roku.

 

Za sprawą legendarnej atmosfery, unikalnych możliwości relaksu oraz goszczącej co roku genialnej reprezentacji gatunku, Hip Hop Kemp stał się obowiązkową pozycją dla każdego, kto liczy na niezapomniane wakacje. Przez 3 sierpniowe dni i noce cały Festivalpark wypełniony jest hiphopowymi bitami najlepszej jakości – w hangarach króluje czołówka europejskiego dj-ingu, a na scenie głównej pojawiają się muzyczne szyldy z najwyższej półki, jak La Coka Nostra, Devin The Dude (edycja 2009), Talib Kweli & Hi-Tek (edycja 2010), Method Man & Redman, Pharoahe Monch, M.O.P. (edycja 2011), Mos Def, Dilated Peoples, Foreign Beggars (edycja 2012). Rok rocznie legendy rapu wspiera także solidna reprezentacja polskich zawodników, na których tradycyjnie będzie można głosować w ankiecie na oficjalnym polskim profilu HHK.

 

 

Hucznej celebracji hiphopowego święta towarzyszy zawsze gigantyczna integracja na polu namiotowym, full atrakcji Festivalparku oraz beztroski chillout nad jeziorkiem. A to wszystko wraz z gorącym sierpniowym słońcem, zimnym czeskim piwem i urokami malowniczego krajobrazu składa się na niepowtarzalny “Festiwal z atmosferą”!

 

Bilety na Hip Hop Kemp 2013 są dostępne w cenie 209 zł (NORMAL) oraz 409 zł (VIP) dla bardziej wymagających festiwalowiczów. Wejściówki można nabyć w oficjalnym sklepie festiwalowym Urban City, pierwsza pula na marzec-maj jest ograniczona.

 

Wkrótce zostaną ogłoszeni pierwsi artyści, którzy pojawią się na Kempowej scenie podczas 12. edycji festiwalu. W kolejnych miesiącach poznamy także szczegółowe info na temat tradycyjnych Kempobusów, festiwalowych atrakcji i konkursów, w których będzie można zgarnąć darmowe bilety.

 

Polskim promotorem festiwalu jest Agencja Joytown.

Hip Hop Kemp, 22-24 sierpnia 2013

Festivalpark, Hradec Králové, Czechy

 

hiphopkemp.pl

facebook.com/hiphopkemppl