Koncertowe maratony z gigantami rockowo-elektronicznej sceny, mnóstwo atrakcji i możliwości relaksu, a do tego wielka międzynarodowa integracja przy akompaniamencie mocnych brzmień – to tylko skrót niezapomnianych wrażeń, które czekają nas od 2 do 5 lipca w Hradec Králové.

 

Bilety na Rock for People są już dostępne w polskiej przedsprzedaży na stronie JoyStore. Sprzedaż prowadzona jest przez oficjalny sklep internetowy Agencji Joytown, polskiego promotora festiwalu. 4-dniowe karnety można nabyć do końca kwietnia za 249 zł, pula jest ograniczona!

 

Rock for People 2013

 

Co roku legendarny festiwal Rock for People dostarcza uczestnikom solidną dawkę muzycznych przeżyć, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwsze szyldy line-upu, który będziemy odkrywać w najbliższych miesiącach, zwiastują iście wybuchową mieszankę! 19. edycję festiwalu rozkręcą kalifornijscy wyjadacze z Papa Roach, eksperymentujący z nu metalem, hard rockiem, elementami rapu i elektroniki. Obok nich klasyczną alternatywę zaserwują panowie z Queens Of The Stone Age, a fuzję metalcore’u z pop punkiem dostarczy długo wyczekiwany A Day To Remember. Na głównej scenie pojawi się także kultowa, punk rockowa formacja z polskim akcentem – Billy Talent, charyzmatyczne trio 30 Seconds To Mars oraz energetyczny Modestep! Nie zabraknie całej gamy świeżych i niebanalnych brzmień – indie rockowego Bloc Party, żywiołowej kapeli spod znaku gypsy punk Gogol Bordello, przedstawicieli new rave’u Klaxons, twórców electro-swingu Parov Stelar Band, ekstrawaganckiej Amandy Palmer oraz łączących punkowe riffy folkiem The Gaslight Anthem. Do line-upu dołączył także nieprzewidywalny Borgore, kapela Outernational oraz dwie perełki szwedzkiej sceny rockowej – Royal Republic i Friska Viljor.

 

Rock for People 2013

 

Każda edycja Rock for People, najbardziej uznanego czeskiego festiwalu, przechodzi do legendy nie tylko za sprawą światowej sławy artystów, którzy od rana do nocy serwują spektakularne występy i wielkie muzyczne emocje. Dziesiątki tysięcy uczestników zjeżdża się do Festivalparku by zasmakować niesamowitej atmosfery, niepowtarzalnych form rozrywki i wyśmienitego czeskiego piwa. Gigantyczny teren z polem namiotowym, dwoma pobliskimi jeziorami i hangarami, w których festiwalowicze bawią się na całonocnych imprezach, sprzyjają zdobywaniu nowych znajomości i wspomnień na lata. To wszystko można przeżyć zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój!

 

www.rockforpeople.pl

www.facebook.com/rockforpeoplepl