Jeżeli chcą Państwo poznać piękno Dolnego Śląska, odkryć jego najskrytsze zakątki oraz spędzić czas w ciekawy sposób zapraszamy na naszą stronę.

 

Serwis turystyczny Oczy Regionu

 

Serwis www.oczydolnegoslaska.pl powstał z myślą o mieszkańcach regionu, turystach z całego kraju oraz zagranicznych gościach.

 

Chcielibyśmy, aby nasz serwis ułatwił Państwu aktywne spędzanie czasu na terenie naszego regionu.

 

W serwisie znajdziecie Państwo bazę noclegową, gastronomiczną i rekreacyjną oraz rozbudowany kalendarz imprez odbywających się na Dolnym Śląsku. Brakuje Państwu pomysłu na ciekawe spędzenie weekendu? Jesteśmy przekonani, że na naszej stronie znajda Państwo ciekawe podpowiedzi. Liczne opisy interesujących miejsc, zabytków oraz wiele drobniejszych informacji, dostarczą Państwu szerokiej wiedzy o Dolnym Śląsku i pomogą w zaplanowaniu wolnego czasu.

 

Oddajemy w Państwa ręce także forum, dział ogłoszeń oraz galerię zdjęć. Mamy nadzieję, że w niedługim czasie zakładki te będą świadectwem Państwa wycieczek po regionie. Zapraszamy także do polubienia nas na Facebooku, co będzie dla Państwa gwarancją otrzymywania aktualnych informacji o tym, co ciekawego czeka nas w najbliższych dniach.

 

Serdecznie zachęcamy do aktywnego korzystania z serwisu i polecania go wszystkim, którzy lubią aktywnie spędzać czas.

 

Zapraszamy także do współpracy organizatorów, współorganizatorów różnego rodzaju wydarzeń kulturalnych, sportowych i rozrywkowych. Oferujemy Państwu objęcie ich patronatem medialnym, darmowe umieszczenie ciekawej informacji na naszym portalu, w celu promocji. Dodatkowo dajemy Państwu możliwości publikacji dłuższego tekstu będącego opisem imprezy, prezentację relacji foto oraz promowanie wydarzenia na naszym fanpage na portalu Facebook. Nasz fanpage systematycznie zdobywa nowych fanów, co daje Państwu możliwość dotarcia z informacją co szerokiego grona odbiorców. Media społecznościowe stały się w dzisiejszych czasach bardzo silnym źródłem oddziaływania, a co za tym idzie, są niezbędne do aktywnego udziału w rynku rozrywkowym. Zachęcamy do przesyłania informacji o planowanych imprezach oraz plakatów, które promują dane wydarzenie. Oferujemy wsparcie przy stworzeniu ciekawego tekstu zachęcającego odbiorców do uczestniczenia w organizowanej przez Państwa imprezie. Gwarantujemy rzetelne i sumienne realizowanie współpracy, której efekty będziecie Państwo mogli śledzić na naszym portalu oraz fanpagu, jeśli wykonacie jedną czynność – „I Like It”. Jesteśmy przekonaniu, że współpraca z naszym portalem będzie udana i zapewni Państwu wymierne korzyści.

 

Serwis turystyczny Oczy Regionu

 

Serwis turystyczny Oczy Regionu

 

Artykuł został opublikowany w ramach aukcji WOŚP.