"Focus" przedpremierowo w Cinema City Cinema City zaprasza 26 lutego na kolejny magiczny wieczór w kobiecym gronie. Podczas Ladies Night wszystkie panie przedpremierowo zobaczą film Focus z tajemniczym Willem Smithem, któremu towarzyszyć będzie piękna i inteligenta Margot Robbie. Czy miłość to podstępna gra, w której się wygrywa czy przegrywa? Przekonajcie się same!

Sprawdzone towarzystwo przyjaciółek, mnóstwo dobrej zabawy oraz wciągający film – to jeden ze sposobów na to, by skończyć z zimową melancholią. Dlatego też 26 lutego wraz z koleżankami wybierzcie się na wieczór Ladies Night w Cinema City. W 17 kinach sieci przedpremierowo pokazana zostanie komedia kryminalna z Willem Smithem w roli głównej. Start o godzinie 19:30.

Film Focus wprowadzi Was w świat mistrza podstępu – Nicky’ego – który postanawia przekazać tajniki swego zawodu niedoświadczonej oszustce Jess (Margot Robbie). Gdy ich relacja staje się zbyt bliska, nieoczekiwanie on zrywa znajomość. Jak to jednak bywa – zarówno w filmach, jak i w życiu – po trzech latach przypadkiem natrafiają na siebie w Buenos Aires. Czy to nieplanowane spotkanie wpłynie na Nicky’ego, który twierdzi, że w tej grze miłość zabija? Czy uczucie z przeszłości przerodzi się w wielką namiętność, czy spowoduje ogromne problemy? Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Warto przekonać się już 26 lutego podczas wieczoru Ladies Night w Cinema City.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Focus, sieć kin przygotowała atrakcyjne niespodzianki. Wszystkie obecne panie będą mogły skorzystać z konsultacji w zakresie zdrowia i urody oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami.

UWAGA KONKURS!! Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla Was 4 podwójne zaproszenia. Po szczegóły zapraszamy na nasz profil Facebook.