Ladies Night: Warsaw by nightKino Cinema City zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu Ladies Night w 2015 roku. Produkcją otwierającą serię wydarzeń dla pań będzie głośny film Natalii Korynckiej-Gruz: Warsaw by night. Cztery kobiety w „intensywny” sposób przekonają się, że jedna noc może zmienić naprawdę wiele.

Organizatorzy zapraszają już 22 stycznia wszystkie Panie na przedpremierowy pokaz elektryzującego filmu Warsaw by night. Nie należy spodziewać się zwykłej komedii romantycznej, gdyż styczniowe Ladies Night rozgrzeje niesamowita i pełna akcji historia czterech, nie znających się kobiet. Ich życie odmieni jedna zwariowana noc w warszawskich barze. Nowy film Natalii Korynckiej-Gruz to poza wspaniałym scenariuszem i reżyserią, również produkcja pełna polskich gwiazd. Na ekranie zobaczyć będzie można m.in. Stanisławę Celińską, Izabelę Kunę, Romę Gąsiorowską, Łukasza Lichotę i Jana Wieczorkowskiego. Cinema City zaprasza na przedpremierowy nocny rajd po warszawskich klubach i ulicach w poszukiwaniu szczęścia i własnej tożsamości.

Podczas Ladies Night 22 stycznia przekonajcie się czy jedna noc wystarczy, aby odmienić swoje życie, jak również będziecie mogły wziąć udział w niesamowitych atrakcjach. Na cykliczne wydarzenia dla kobiet, organizowane w Cinema City składają się pokazy filmowe oraz konkursy. Podczas Ladies Night każda z pań ma szansę wygrać wyjątkowe nagrody, zaczerpnąć porad kosmetycznych, wymienić się doświadczeniami, ale co najważniejsze – miło spędzić czas.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Warsaw by night oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 22 stycznia o godzinie 19.30.

UWAGA KONKURS!!

Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla Was 4 podwójne zaproszenia. Szczegóły na naszym profilu w serwisie Instagram.