Brave KidsFundacja im. Elżbiety Marii Urbańskiej poszukuje wolontariuszy, którzy chcieliby współtworzyć wałbrzyską edycję Brave Kids 2015. Na przełomie czerwca i lipca b.r. dzieci i ich liderzy z zagranicznych grup będą uczestniczyć w warsztatach artystycznych, przedstawieniach, spotkaniach w Wałbrzychu. Organizatorzy zapraszają do wielkich przygotowań i realizacji tego projektu.

Od wolontariuszy oczekuje się przede wszystkim zaangażowania oraz odpowiedzialnego podejścia do przekazanych obowiązków. Zadania stawiane przez organizatorów to m.in. asystowanie liderom artystycznym podczas warsztatów, opieka nad dziećmi, praca biurowa oraz organizacja logistyczna spektakli, spotkań. Poszukiwane są zatem osoby pozytywne, obowiązkowe i punktualne, posiadające doświadczenie i cierpliwość w opiece nad dziećmi.

Jeśli chcesz stać się częścią zespołu Brave Kids, poznać dzieci z całego świata, wpłynąć pozytywnie na lokalne środowisko, odbyć warsztaty edukacyjno-rozwojowe, szkolenie z międzykulturowości i pierwszej pomocy, a także wspierać zespół produkcyjny Brave Kids w procesie przygotowania prześlij CV na adres [email protected].

Brave Kids to unikatowe wydarzenie o zasięgu międzynarodowym, prezentujące rzadkie, ginące tradycje z całego świata. To spotkanie młodych odważnych ludzi, którzy mówią o tym skąd pochodzą, jakie są ich wartości, obyczaje, kultura i duchowe dziedzictwo.