Kino Cinema City WałbrzychOd 22 października br. mieszkańcy Wałbrzycha i okolic będą mogli korzystać z bogatej oferty pierwszego w mieście wielosalowego kina Cinema City. Znajduje się ono w nowopowstałym Centrum Handlowo-Rozrywkowym Galeria Victoria przy ul. 1-go Maja 64.

Pierwszy w Wałbrzychu multipleks Cinema City to nowoczesne, pełne nowatorskich rozwiązań technicznych, miejsce rozrywki spełniające zarazem funkcje edukacyjne. Fakt, iż Cinema City jest największą polską siecią kin wielosalowych, gwarantuje widzom Cinema City Wałbrzych najciekawszy i najszerszy repertuar oraz cotygodniowe premiery największych polskich i zagranicznych hitów filmowych. Wszystkie seanse w Cinema City odznaczają się wysoką jakością dźwięku i obrazu oraz najwyższym komfortem odbioru filmu.

Cinema City Wałbrzych jest pierwszym w Wałbrzychu multipleksem, który oferuje siedem klimatyzowanych sal z ergonomicznymi fotelami, zapewniającymi niezwykle komfortowe warunki oglądania filmów. Do wyposażenia kina należą m.in. zaawansowane technologicznie urządzenia do projekcji i nagłośnienia – system Dolby SR i Dolby Digital. A z przyjemności oglądania przebojów kinowych w super nowoczesnych wnętrzach multipleksu Cinema City Wałbrzych jednocześnie korzystać może 1585 widzów.

Cinema City Wałbrzych jest już dwudziestą dziewiątą inwestycją firmy Cinema City International w Polsce. Na najbliższe lata zaplanowano budowę następnych obiektów na terenie naszego kraju. Łącznie z nowym kinem w Wałbrzychu Cinema City prowadzi w Polsce 29 multipleksów z 323 salami kinowymi w 18 miastach Polski. Ponadto jeszcze w listopadzie br. otwarty zostanie multipleks Cinema City w Bytomiu.

Mnogość ekranów w kinie wielosalowym pozwala zaoferować widzom szeroką gamę polskich i zagranicznych produkcji filmowych. Natomiast zróżnicowanie wielkości sal umożliwia prowadzenie racjonalnej polityki dystrybucji filmów. W efekcie również osoby rzadziej odwiedzające kina mają szansę obejrzeć film, na którym im zależy.

Ceny biletów w kinie Cinema City Wałbrzych:

Ceny biletów w kinie Cinema City Wałbrzych

Sale:

  1. 250 miejsc.
  2. 239 miejsc.
  3. 232 miejsca.
  4. 309 miejsc.
  5. 275 miejsc.
  6. 133 miejsca.
  7. 147 miejsc.