Bilety na Hip Hop Kemp 2015 już dostępnePasjonaci kultury hip-hop mogą się już szykować na kolejną odsłonę legendarnego święta czarnych brzmień w czeskim Hradec Králové. Przyszłoroczna edycja festiwalu Hip Hop Kemp odbędzie się w dniach 20-22 sierpnia, a już teraz można kupić w przedsprzedaży wejściówki w promocyjnej cenie.

Cena 3-dniowego karnetu w przedsprzedaży to 155 zł (wersja VIP – 335 zł). Każda pula biletów będzie mocno ograniczona, więc jeśli chcecie załapać się na pierwszy, świeżutki rzut biletów w najtańszej z możliwych opcji – nie ma na co czekać. To idealna okazja, by zrobić bliskiej osobie wymarzony prezent w dobrej cenie lub już teraz zagwarantować sobie klimatyczne wakacje. Pewnie niejeden zajawkowicz znajdując bilet na Kemp 2015 pod choinką całowałby takiego Mikołaja po stopach :)

Wejściówki na międzynarodowy „Festiwal z atmosferą” można kupić w internetowym sklepie Joytown, polskiego promotora HHK. Pule biletów są limitowane – ich wyczerpanie oznacza automatyczne wprowadzenie do przedsprzedaży wejściówek w wyższej cenie, bez względu na dany miesiąc.