23 listopada odbył się 2. KJS Bielawa stanowiący przedostatnią rundę Dolnośląskiej Ligi Rajdowej. Organizator przygotował 3 próby sportowe przejeżdżane w 3 pętlach. W zawodach wzięło udział ponad 70 załóg rajdowych, co bardzo ucieszyło kibiców gromadzących się licznie na próbach. Dopisała również pogoda, było zimno, ale słonecznie.

Największą niespodzianką okazały się próby sportowe, a raczej mini odcinki specjalne. Zarówno załogom jak i kibicom bardzo przypadły do gustu. Było naprawdę szybko i technicznie – wielkie brawa dla organizatora.

W Bielawie na starcie pojawiła się zaprzyjaźniona załoga portalu Nasz Wałbrzych w składzie Patryk Jarzyna pilotowany przez Marcina Nowaka we Fiacie Seicento. Był to dla nich powrót do KJS-ów po dłuższej przerwie i stratach w zawodach wyższej rangi. Pierwsza pętla załodze poszła z błędami, natomiast dwie pozostałe były już bardzo dobre a czasy cieszyły. Niestety po doliczeniu 2 kar załoga ostatecznie zajęła 4. miejsce w klasie 2. Natomiast swoją efektowną jazdą w szczególności na próbie po zmroku cieszyli kibiców.

Duże słowa uznania dla Bielawskiej Grupy Motosport za bardzo udany KJS oraz dla załogi za ciekawe widowisko.

Łukasz Stępień