"Scenariusz na miłość"Cinema City zaprasza wszystkie Panie na pokaz filmu „Scenariusz na miłość”, który odbędzie się przedpremierowo na listopadowym Ladies Night. Jest to ostatni wieczór cyklu przed świąteczną gorączką, a „poprowadzi” go wiecznie młody, szarmancki i niesamowicie przystojny Hugh Grant.

Komedia twórcy „Prosto w serce” to fantastyczna opowieść o związku studentki i sławnego scenarzysty, który w wyniku braku weny – trafia na uczelnię jako wykładowca. Jednak klasa, którą będzie szkolił została przez niego skrupulatnie wybrana tworząc zbiór miss, cheerleaderek i kandydatek na fotomodelki. Spośród nich wyróżnia się jedna kobieta, która zajęcia rozpoczęła dużo później niż reszta dwudziestolatek. „Scenariusz na miłość” to zabawna wariacja na temat zachowania ludzi po doznaniu wypalenia zawodowego i nieoczekiwanych życiowych zmian. W głównych rolach nie tylko brytyjska gwiazda Hugh Grant, ale także utalentowana Marisa Tomei. Czy kiedyś rozchwytywany, a teraz zapomniany pisarz znajdzie swoje miejsce na hałaśliwej i „odmłodzonej” uczelni? A może nowa znajomość w postaci błyskotliwej studentki pomoże mu zdjąć maskę nieprzejednanego gwiazdora? Odpowiedzi na te pytania tylko na wieczorze ostatnim w tym roku wieczorze Ladies Night w Cinema City 27 listopada.

Jednak Ladies Night to nie tylko pokaz filmowy. Na miejscu każda z pań będzie mogła m.in. zaczerpnąć porad kosmetycznych, wymienić się doświadczeniami, ale co najważniejsze – miło spędzić czas. Na wszystkie uczestniczki czeka moc konkursów i atrakcyjnych nagród.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem „Scenariusz na miłość” oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się w kinie Cinema City w Galerii Victoria.  Start o godzinie 19.30.

"Scenariusz na miłość"

UWAGA!! Wspólnie z organizatorami wieczoru Ladies Night przygotowaliśmy dla Was konkurs. Szczegóły na naszym profilu w serwisie Facebook.