Kolorowe Ladies Night z pokazem hitu Love, RosiePaździernikowe Ladies Night w Cinema City rozświetli ekranizacja bestsellera Cecylii Ahem Love, Rosie. Jest to błyskotliwa komedia romantyczna z nutką przygody i rewelacyjnego brytyjskiego humoru. Czy przyjaźń może przetrwać największe zawody miłosne? Wszystkie Panie dowiedzą się tego już 30 października w Cinema City czyli na dwa miesiące przed oficjalną premierą filmu w Polsce!

Cinema City zaprasza wszystkie Panie na pokaz filmu Love, Rosie! Drugi jesienny wieczór Ladies Night odbędzie się pod znakiem brytyjskiego humoru i niezwykłej miłosnej historii. Produkcja Christiana Dittera to ekranizacja słynnej książki, która zdobyła status bestsellera nie tylko w Anglii. Film dotyka odwiecznego problemu związków damsko-męskich, jakim jest przyjaźń pomiędzy kobietą, a mężczyzną. Czy taki układ może przerodzić się w coś poważniejszego? Jeśli tak, czy niesie za sobą mnóstwo konsekwencji zwalniając jednocześnie od odpowiedzialności? Główni bohaterowie Love, Rosie – Rosie i Alex – znają się od podstawówki, ale nigdy nie zdecydowali się na krok dalej. Kiedy ich związki zaczynają się rozpadać i zmieniać, przekonują się, że do tej pory nie doceniali siły swoich uczuć do najbliższej sobie osoby. Warto w gronie przyjaciółek sprawdzić, co czeka nas na końcu tęczy już 30 października w wybranych kinach Cinema City!

Jednak Ladies Night to nie tylko pokaz filmowy. Na miejscu każda z pań będzie mogła m.in. zaczerpnąć porad kosmetycznych, wymienić się doświadczeniami, ale co najważniejsze – miło spędzić czas. Na wszystkie uczestniczki czeka moc konkursów i atrakcyjnych nagród.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem Love, Rosie oraz specjalnymi atrakcjami odbędzie się 30 października w Cinema City w Galerii Victoria. Start o godzinie 19.30.

Uwaga Konkurs!! Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia. Szczegóły na naszym profilu w serwisie Facebook.