Organizatorom festiwalu nie udało się ściągnąć zespołu na tegoroczną edycję Rock for People, ale Blink-182 wystąpi 15 sierpnia na Tipsport Arena w Pradze. Dla wszystkich fanów kapeli mamy niespodziankę – bilety na koncert można kupić w promocyjnej cenie w pakiecie z karnetem festiwalowym.

Blink-182

Wszyscy, którzy chcą kupić karnet na jubileuszową edycję Rock for People, mają możliwość dokupienia dodatkowo biletu na koncert Blink-182 w Pradze w wyjątkowej cenie 109zł. Pakiety dostępne są w sklepie internetowym www.joystore.pl/rfp w zakładce z biletem festiwalowym.

Blink-182 to prawdziwa legenda amerykańskiego pop-punka. Istnieją od ponad 20 lat, na koncie mają 6 świetnych albumów przepełnionych hitami, takimi jak chociażby All The Small Things czy What’s My Age Again?, które powinien znać każdy! Będzie to pierwszy koncert grupy w Czechach, kapela nie grała także nigdy w Polsce.

Festiwal Rock for People odbędzie się od 3 do 5 lipca 2014 w czeskim Hradec Králové. Na scenie pojawią sę giganci rocka, elektroniki i wielu pokrewnych gatunków, między innymi Manu Chao, Chase & Status, Biffy Clyro, Madness, The Afghan Whigs, Netsky, The Naked And Famous, We Came As Romans, Steven Seagal z zespołem czy Tom Odell.

W polskiej przedsprzedaży dostępne są 3-dniowe karnety festiwalowe za 229 PLNów, nocleg na standardowym polu namiotowym lub Camp Plus, miejscówka z autem na ParkCamp oraz bilet VIP z dostępem do strefy na backstage’u, polem namiotowym o podwyższonym standardzie czy bezpłatnym WiFi. W polskiej przedsprzedaży dostępne są także bilety na pierwszy festiwalowy dzień (czwartek, 3.07.2014), podczas którego zagra między innymi Manu Chao, za 109 PLNów.

Polskim promotorem festiwalu Rock for People 2014 jest agencja Joytown.