Wiosną miłość unosi się w powietrzu. Wpisując się w ten klimat, Cinema City zaprasza 29 maja na kolejny wieczór z cyklu Ladies Night. Ponad tydzień przed oficjalną premierą, będzie można zobaczyć doskonały obraz „Gwiazd naszych wina”. Tej niezwykłej historii towarzyszyć będzie moc atrakcji, konkursów i ciekawych gości.

Gwiazd naszych wina

Wiosna i miłość w kinie
Wiosna to czas, kiedy endorfiny unoszą się w powietrzu – słońce sprawia, że czujemy się radośnie, mamy ochotę częściej spędzać czas poza domem z drugą połówką czy przyjaciółkami. Jeśli już zdecydujemy się spotkanie w babskim gronie, wybierzmy wieczór w kinie – najlepiej z filmem także pełnym dobrej energii.

Już 29 maja wszystkie Panie obecne na Ladies Night w Cinema City będą miały okazję poznać historię niezwykłej miłości. „Gwiazd naszych wina” to ekranizacja bestsellerowej powieści o tym samym tytule, autorstwa Johna Greena. Jej bohaterką jest nastoletnia Hazel, którą los wystawia na najcięższą próbę, obciążając nieuleczalną chorobą. Dziewczyna jednak przypadkowo poznaje upartego chłopaka, który rozwiewa jej obawy i postanawia trwać przy niej bez względu na okoliczności. Jak balansować na trudniej granicy tego, co ostateczne i tego, co wieczne? Czy człowiek może po sobie pozostawić jakiś ślad we wszechświecie? Jaką moc ma miłość? Odpowiedź będzie można poznać już 29 maja w kinach Cinema City. Pokaz „Gwiazd naszych wina” podczas Ladies Night odbędzie się ponad tydzień przed oficjalną premierą.


Gwiazd naszych wina – polski zwiastun

Poza seansem, jak co miesiąc, organizatorzy przygotowali także moc atrakcji. W każdym z 17 kin Cinema City organizujących wieczór Ladies Night, na uczestniczki czeka mnóstwo konkursów z nagrodami oraz upominki od partnerów wydarzenia.

Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu „Gwiazd naszych wina” oraz specjalnymi atrakcjami dla wszystkich pań już 29 maja w 17 kinach sieci Cinema City. Start o godzinie 19:30. Cena biletów to 24 zł.

UWAGA!! Konkurs

Specjalnie dla naszych czytelniczek mamy do rozlosowania cztery podwójne zaproszenia. Szczegóły na naszym profilu w serwisie Facebook.