Zdecydowanie największą popularność na masową skalę przyniósł mu soulowy projekt stworzony wspólnie z Danger Mouse’em. W muzycznej historii zapisał się jednak także jako współtwórca jednej z najważniejszych grup hip-hopowych Atlanty i całego południa Stanów Zjednoczonych, czyli Goodie Mob. O kim mowa? Raper, wokalista, tekściarz, aktor, producent… krótko mówiąc, artysta pełną gębą, czyli CeeLo Green to kolejna postać, której występ zobaczyć będzie można w trakcie Hip Hop Kempu 2014.

CeeLo Green na Hip Hop Kemp 2014

Bogata kariera CeeLo Greena to prawdziwa kopalnia wielkich hitów z kilku różnych gatunków muzycznych. Na kempowej scenie usłyszeć będzie można cały przekrój jego dokonań – od rapowych kawałków z początków Goodie Mob, przez solowe dokonania i współpracę z Danger Mouse’em, aż po projekty z ostatnich lat. Wszystko to powoduje, że jego występ będzie prawdziwym wydarzeniem dla wszystkich fanów jego muzyki, których w Hradec Králové z pewnością nie zabraknie.

Do line-upu 13. edycji festiwalu Hip Hop Kemp dołączyli do tej pory między innymi: Onyx (USA), The Pharcyde w składzie Fatlip, Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay i K-Natural (USA), Dilated Peoples (USA), Rapsody & 9th Wonder (USA), Samy Deluxe (DE), Prago Union (CZ) oraz polscy reprezentanci – Rasmentalism, Pokahontaz i Ten Typ Mes.

Bilety na Hip Hop Kemp 2014 dostępne są w polskiej przedsprzedaży w cenie 189 PLNów i 379 PLNów (VIP). Wejściówki można nabyć w oficjalnym sklepie internetowym polskiego promotora festiwalu joyStore by Joytown.

W nadchodzącym roku będziemy celebrować 13. edycję najbardziej klimatycznego melanżu od 21 do 23 sierpnia w Hradec Králové, zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój. Hip Hop Kemp to międzynarodowa mekka kultury czterech elementów. Na głównej scenie legendy rapu z całego świata przyciągają na zapierające dech w piersiach koncerty, a w festiwalowych hangarach mistrzowie didżeingu rozkręcają imprezy do bladego świtu w rytm klasyków hip-hopu i funku. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mnóstwo atrakcji związanych z aktywnym spędzaniem czasu – streetball, skateboaring, wyścigi gokartów, parkour, skoki na bungee, zapasy w czekoladzie, kąpiele w pobliskich jeziorach czy po prostu wylegiwanie się w hamakach.

Hip Hop Kemp
21-23 sierpnia 2014
Festivalpark, Hradec Králové, Czechy
www.hiphopkemp.pl