42. Rajd Świdnicki - KRAUSEDziś od 12.00 do 16.00 trwać będzie odcinek testowy rajdu, który w tym roku odbędzie się na trasie z Witoszowa do Modliszowa.
Ceremonia startu rozpocznie się o 16.30, a uroczyste otwarcie 42. Rajdu Świdnickiego KRAUSE nastąpi o godzinie 17.15. Pierwsze załogi przejadą rampę startu o 17.30.

Prolog tegorocznego Rajdu rozpocznie się o godzinie 19.03, a drugi przejazd odcinka specjalnego po ulicach Świdnicy nastąpi o 20.06.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem odcinków specjalnych Rajdu w sobotę (12 kwietnia) i w niedzielę (13 kwietnia).

Organizatorzy prowadzą profile w mediach społecznościowych. Będą obecni i aktywni na trzech płaszczyznach:

  • FACEBOOK – Profil działa tu już od trzech lat. W zeszłym udało się zgromadzić rekordową publiczność a informacje publikowane na profilu niosły ciekawą treść dla kibiców. Szczególnie dla tych, którzy nie mogli przyjechać do Świdnicy.
  • YOUTUBE – Jest już sporo informacji – onboardy tegorocznych odcinków specjalnych, przedrajdowe wywiady, zapowiedź filmowa rajdu. Produkcje filmowe będą powstawać na bieżąco w czasie trwania rajdu i natychmiast będą publikowane dlatego warto odwiedzać ten kanał.
  • TWITTER – Najszybszy sposób przekazywania krótkich informacji, taki istotnych dla kibiców na odcinkach specjalnych.