Wałbrzyskie Kino Capitol w latach 30-tychZeznania świadków pozwoliły ustalić podejrzanych, którzy przedwczoraj prawdopodobnie dokonali podpalenia w dawnym Kinie Capitol. Zostały sporządzone portrety pamięciowe.

Czy rozpoznajesz tę osobę? Nagroda czeka!
Na podstawie portretu pamięciowego udało odnaleźć się profil w serwisie społecznościowym Facebook. Początkowo chcieliśmy opublikować w artykule pełne dane domniemanego podpalacza wraz z jego zdjęciem, ale nasi prawnicy zaprotestowali, ponieważ jest on nieletni. Prawnicy pozwolili nam jednak na zamieszczenie ocenzurowanego screena z publicznego profilu jego prawdopodobnego wspólnika.

Profil Facebook - rozmazany

Oto wspólnik poszukiwanego (kliknięcie na zdjęcie przeniesie Was na jego profil na FB).

Zdecydowanie warto spawdzić, czy znacie tę osobę, ponieważ Policja wyznaczyła nagrodę w wysokości 4.000 PLN za przekazanie wiarygodnej informacji na temat jej aktualnego miejsca pobytu.

Jeśli rozpoznajecie osobę ze zdjęcia, zadzwońcie na dedykowany tej sprawie numer policyjnej „czerwonej linii”: 74 8 997 997 — telefon jest czynny całą dobę a nagroda jest przyznawana pierwszej osobie, której informacje się potwierdzą.

Sprawcy i jego koledze grozi odpowiednio do 4 lat (sprawca) i do 1 roku więzienia (wspólnik).