Na parkingu pod Kauflandem odbyła się w sobotę prezentacja samochodów wyścigowych i driftowozów połączona ze zbieraniem głosów poparcia dla „Motoparku Wałbrzych”.

 

Mieszkańcy Wałbrzycha licznie popierali pomysł oddając swój głos. Każdy, kto zagłosował, mógł choć przez chwilę poczuć się jak prawdziwy drifter i usiąść za kierownicą sportowego samochodu. Do akcji przyłączyli się także motocykliści, którzy aktywnie namawiali ludzi do poparcia projektu.

 

Jeżeli uda się zebrać odpowiednią ilość głosów to w Wałbrzychu powstanie Motopark, w którym będą mogły się odbywać imprezy kartingowe, driftingowe, KJS-y, wyścigi samochodowe, czy też wyścigi motocyklowe. Motosport jest bardzo popularny w naszej okolicy, niestety najbliższy i jedyny na Dolnym Śląsku tor przystosowany do tego typu imprez jest we Wrocławiu.

 

 

Głosować mogą tylko mieszkańcy Wałbrzycha. Warto zagłosować na ten lub inny projekt i mieć wpływ na otaczające nas atrakcje.

 

Jeśli projekt zostanie przyjęty z toru będziemy mogli korzystać wszyscy, czy przez start w różnego rodzaju wyścigach i rajdach, czy też jako sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu z rodziną.

 

Dziś jest ostatni dzień w którym można oddać swój cenny głos. Wystarczy odwiedzić stronę http://wbp.um.walbrzych.pl/glosowanie/oddaj-glos/.