Do wtorku, 15 października świdniczanie mogą wziąć udział w głosowaniu i przyznać własnego Gryfa – dla „Najlepszego pracodawcy w Świdnicy” oraz za „Najlepszą obsługę klienta”.

 

Aby oddaj swój głos należy wybrać jedną z trzech możliwości. Można:

 
– wysłać drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] skan wypełnionego i podpisanego kuponu konkursowego, który jest do pobrania TUTAJ,
– porać kupon i złożyć go w siedzibie Informacji Turystycznej w Świdnicy przy ul. Wewnętrznej 2 (Rynek) od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00 (w sobotę w godz. od 10.00 do 16.00),
 
– wypełnić kupon zamieszczony w prasie: Świdnica24, Wiadomości Świdnickie, WS-24, Panorama Wałbrzyska, Tygodnik Świdnicki Świdnica Fakty, Expressem i 30 minut, a następnie złożyć go w Informacji Turystycznej w Świdnicy.
 
ŚWIDNICKI GRYF - kupon konkursowy
 

Wygraj nagrody
Spośród osób, które oddadzą głosy na „Najlepszego pracodawcę w Świdnicy”, wylosowana będzie nagroda w postaci romantycznego weekend dla dwojga w Pałacu w Wojanowie ufundowana przez Cafe Fosa, a spośród osób, które oddadzą głosy na „Najlepszą obsługę klienta” wylosowany zostanie tablet Asus-Google NEXUS 7 II gen. ufundowany przez Prezydenta Miasta Świdnicy.

 

Warunkiem uczestnictwa w losowaniu głównej nagrody jest ukończenie 18 roku życia. Jedna osoba może oddać tylko jeden głos.

 
Świdnickie Gryfy
 

„Świdnickie Gryfy” to najważniejsza nagroda gospodarcza w Świdnicy przyznawana od 1994 roku. Nagroda ta ma na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście.

 

Patronat medialny nad imprezą objął portal Nasz Wałbrzych.