19. edycja uznanego czeskiego festiwalu Rock for People startuje od 2 do 5 lipca w Hradec Králové, niecałe 50 kilometrów od polsko-czeskiej granicy w Kudowie Zdrój. W polskiej przedsprzedaży można jeszcze nabyć 4-dniowe karnety w cenie 269 zł oraz bilety na poszczególne dni. W oficjalnym sklepie internetowym Agencji Joytown – joyStore festiwalowicze mogą także zaopatrzyć się w bilety kampingowe na pole namiotowe, gdzie czeka wielka międzynarodowa integracja w rytmie ciężkich brzmień i elektroniki! Przedsprzedaż prowadzona jest tylko do środy 26 czerwca – warto się pospieszyć, bo pula jest ograniczona i może się wyczerpać!

 

Rock for People 2013

 

Co roku legendarny festiwal Rock for People dostarcza uczestnikom solidną dawkę muzycznych przeżyć, w której każdy znajdzie coś dla siebie. 19. edycję festiwalu rozkręcą kalifornijscy wyjadacze z Papa Roach, eksperymentujący z nu metalem, hard rockiem, elementami rapu i elektroniki. Obok nich klasyczną alternatywę zaserwują panowie z Queens Of The Stone Age, a fuzję metalcore’u z pop punkiem dostarczy długo wyczekiwany A Day To Remember. Na głównej scenie pojawi się także kultowa, punk rockowa formacja z polskim akcentem – Billy Talent, charyzmatyczne trio 30 Seconds To Mars oraz energetyczny Modestep! Nie zabraknie cięższych brzmień metal core’owych od The Devil Wears Prada czy The Ghost Inside, a także całej gamy świeżych i niebanalnych rytmów – indie rockowych panów z Foals, żywiołowej kapeli spod znaku gypsy punk Gogol Bordello, przedstawicieli new rave’u Klaxons, twórców electro-swingu Parov Stelar Band oraz łączących ciężkie riffy z grime’owymi wokalami Hacktivist.

 

Jeśli wybieracie się na Rock for People 2013, koniecznie róbcie mnóstwo festiwalowych fot, a po powrocie wrzucajcie na swój facebookowy profil z tagiem #rfp2013pl – autorzy najciekawszych zdjęć mają szansę zgarnąć wejściówki na kolejną, 20-tą już edycję Rock for People!

 

Rock for People 2013 - konkurs

 

Więcej informacji o Festivalparku, atrakcjach i dojeździe na festiwal znajdziecie na oficjalnych polskich stronach: