Już w najbliższy weekend, 14 oraz 15 czerwca widzowie kin Cinema City – jako pierwsi w Polsce – będą mogli zobaczyć najnowszą komedię Shawna Levy’ego „Stażyści”. W rolę podstarzałych stażystów Google wcielą się Vince Vaughn i gwiazda „O północy w Paryżu” Owen Wilson. Świat zaawansowanej technologii w krzywym zwierciadle – czyli zapowiada się niezły galimatias.

Stażyści

 

Tym razem twórca takich hitów jak „Giganci ze stali”, „Noc w muzeum” czy „Różowa pantera” przygotował komedię o dwóch bezrobotnych czterdziestolatkach, którzy nie mając zielonego pojęcia o nowych technologiach, postanawiają zawalczyć o pracę w największej firmie informatycznej na świecie – Google. Nie wiedzą jednak, jak trudnymi rywalami okażą się młodzi pracownicy firmy i Internet.

 

„Stażyści” to film dla wszystkich, którzy choć raz w życiu usłyszeli, że coś im się nie uda i nie dadzą rady, a mimo to nie przekreślili marzeń i walczyli o ich realizację.

 

Premiera komedii „Stażyści” zagości na ekranach kin Cinema City w całej Polsce 21 czerwca. Cinema City zaprasza na pokazy przedpremierowe już 14 oraz 15 czerwca. Bilety na przedpremierowe pokazy są do kupienia na stronie cinema-city.pl oraz w kasach kin.

 

UWAGA KONKURS!! Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenie. wystarczy wejść na nasz profil Facebook, następnie udostępnić wpis dotyczący filmu „Stażyści” na swojej tablicy i napisać do nas e-mail. Oczywiście dodatkowo trzeba mieć trochę szczęścia podczas losowania.