Na polskim profilu Hip Hop Kemp oraz profilu oficjalnego sklepu festiwalowego Urban City wystartowała Wielka Sonda Polskich Artystów – kolejna edycja konkursu, w którym można zgarnąć bilety na 12. edycję Festiwalu z Atmosferą.

 

W pierwszym etapie głosowania każdy uczestnik może wpisać 5 dowolnych artystów z Polski, których chce zobaczyć w tym roku na Kempowej scenie. Zgodność z line-upem nie decyduje o wygranej i każdy ma taką samą szansę na zgarnięcie wejściówki, bez względu na swoje typy. Organizatorzy liczą na szczere głosy i ocenę polskiej sceny rapu.

 

Sonda polskich artystów znajduje się na Facebooku w aplikacji konkursowej Ułóż własny line-up HHK 2013. W drugim etapie wytypowanych zostanie 20 graczy, na których będzie można oddać dodatkowe 5 głosów. Układajcie line-up i zgarniajcie wejściówki na Hip Hop Kemp 2013!

 

 

Festiwal Hip Hop Kemp trwa od 22 do 24 sierpnia w czeskim Hradec Králové, niecałe 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój. Pierwsze potwierdzone szyldy, które pojawią się na Kempowej scenie, to Kendrick Lamar oraz Oddisee & Apollo Brown. W każdy piątek kolejna odsłona line-upu!

 

Bilety na Hip Hop Kemp 2013 wciąż są dostępne w cenie 209 zł (NORMAL) oraz 409 zł (VIP) w oficjalnym sklepie festiwalowym Urban City, w ograniczonej puli marcowo – majowej.