Jeden z najgorętszych ostatnio szyldów na produkcyjnej mapie hip hopu – Apollo Brown – zasila line-up 12. edycji festiwalu Hip Hop Kemp u boku rapera, instrumentalisty i producenta Oddisee. Reprezentanci Mello Music Group wystąpią w sierpniu na Kempowej scenie obok okrzykniętego nowym królem west coastu Kendricka Lamara, który zasilił festiwalowy line-up tydzień temu.

 

APOLLO BROWNApollo Brown to postać niebanalna. Nie bawi go podążanie za obecnymi trendami, tak popularną ostatnio swagową estetyką czy eksperymentowanie z dubstepem, trapem i innymi nowoczesnymi gatunkami. Robi to, co hip-hopowe serca kochają najbardziej – piękne, czyste i soczyste klasyczne brzmienie. Pozbawione przy tym sztampy i oklepanych produkcyjnych patentów. Klasyczna świeżość w najlepszym wydaniu.

 

ODDISEEOddisee na szerszej scenie hip hopowej pojawił się w 2002 roku, kiedy to na swoją płytę zaprosił go legendarny Dj Jazzy Jeff. Mnóstwo ukrytych muzycznych smaczków, niebanalne rozwiązania, dopieszczone brzmienie, eklektyzm i ogromna wyobraźnia, to cechy charakterystyczne Amira Mohameda el Khalifa, czyli Oddisee.

 

Więcej o profilach artystów możecie sprawdzić na stronie www.hhk.pl w dziale line-up. W każdy kolejny piątek będziecie poznawać nowych graczy, którzy dołączą do Kempowej reprezentacji.

 

ODDISEE & APOLLO BROWN

 

Bilety na Hip Hop Kemp 2013 wciąż są dostępne w cenie 209 zł (NORMAL) oraz 409 zł (VIP) w oficjalnym sklepie festiwalowym Urban City, w ograniczonej puli marcowo – majowej.

 

“Festiwal z atmosferą” startuje od 22 do 24 sierpnia 2013 w czeskim Hradec Králové, niecałe 50 km od granicy w Kudowie Zdrój. Międzynarodowe spotkanie kultury hip hop to muzyka, giganci rapu, bujający głową bit, mega pozytywna atmosfera, gorące słońce, zimny browar i integracja z wyluzowanymi ludźmi z całego świata przez 3 sierpniowe dni u naszych liberalnych sąsiadów!

 

hiphopkemp.pl

facebook.com/hiphopkemppl