9 marca odbył się III Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza dla amatorów. Baza tej rajdowej imprezy to Łapanów, rodzinna miejscowość śp. Janusz Kuliga. Na liście startowej pojawiły się 82 rajdowe załogi! Do pokonania było 8 prób sportowych w 3 pętlach.

 

 

Do tego amatorskiego klasyka po raz pierwszy zgłosił się reprezentant naszego regionu Jarosław Gajb. Tym razem właściciel Fiata 126p „czarny mat” zaprosił na prawy fotel pilota Pawła Matusika, filmowca i montażystę niezapomnianych klipów rajdowych reprezentującego firmę OESRECORDS. Trudne warunki na próbach sportowych (mgła, błoto), dostarczyły załodze wielu wrażeń. Natomiast fun z jazdy był ogromny. Dotychczas Jarek znany był ze startów w licznych kjs-ach na Dolnym Śląsku. Ostatecznie załoga zajęła 3 miejsce w swojej klasie! Gratulujemy dobrego wyniku i dziękujemy za godne reprezentowanie Dolnego Śląska w tym znanym i popularnym w całym kraju kjs–ie.

 

 

Start załogi był możliwy dzięki wsparciu firm: Psychotesty – Piotr Robaszyński, Turest – catering, Prolog – szkoła jazdy Paweł Kmita, Walim Rajdowy, Serwis ogumienia – Pocztowa, DANGER – klatki bezpieczeństwa, Millers Oil, motoREVO, OESRECORDS, Osuszanie i odwadnianie budynków – Dariusz Piszczek, Usługi transportowe tel. 663469699, Qubański Rally Fanatic.

 

 

Załoga szczególnie dziękuje rodzicom śp. Janusza Kuliga, państwu Helenie i Jan Kulig za bardzo miłe i serdecznie przyjęcie podczas imprezy rajdowej.

 

Łukasz Stępień