Zapraszamy na dzień i noc pełne strachu w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej oraz w Młynie Hilberta w Dzierżoniowie, gdzie czekają na Państwa niesamowite atrakcje.

Muzeum Kolejnictwa na Śląsku – 27.10.2019

Na odważne dzieci czeka niesamowita przygoda połączona z poszukiwaniami zaginionych elementów, których odnalezienie pozwoli rozwikłać zagadkę. Nie zapomnijcie o stroju.
W tym szczególnym dniu czekamy na stwory nie z tego świata, wróżki a może nawet superbohaterów?! Zabierzcie ze sobą dobry humor i chodźcie bawić się razem z nami!
Start 12:30 i 13:30.
A dorosłych zapraszamy do zapoznania się z „Duchami minionej epoki”. Niesamowite przejście po mrocznej trasie tragicznych historii, gdzie na każdym kroku będzie czyhać paraliżujący strach. Ostrzegamy przed możliwym spotkaniem z upiornymi postaciami… Gwarantujemy niezapomniane przeżycia!
Zaczynamy od 18.00.
Więcej informacji na: www.muzeumtechniki.pl

Młyn Hilberta Dzierżoniów – 26-27.10.2019, 30-31.10.2019

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenia, podczas których przewodnicy Młyna Hilberta zabiorą Was w niesamowitą podróż po młyńskich zakamarkach, wiejących grozą zakątkach, w których na co dzień nikt nie odważy się zabłądzić.
Wybierz się na przygodę połączoną z dreszczykiem emocji, posłuchaj niesamowitych historii i daj się wciągnąć w wir poszukiwań i zagadek…
Więcej informacji na: https://www.muzeatechniki.pl/2019/10/21/straszny-mlyn/

BILETY DOSTĘPNE na http://muzeumtechniki.hostingasp.pl/ , lub w kasie w dniu wydarzenia.

autor materiału: muzeatechniki.pl