Załoga Andrzej Nykiel / Krzysztof Chlebowski (BMW E30) [fot. Piotr Puchalski]

Już w najbliższą niedzielę 21. stycznia startuje Darvit VI Walimska Zimówka 2018. Będzie to 1. Runda Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów 2018. Jak co roku, zawodnicy będą ścigali się na słynnym odcinku Walim – Przełęcz Walimska. Organizator, czyli grupa Walim Rajdowy zaplanował trzykrotny przejazd tej słynnej próby. Lista startowa liczy 82. załogi rajdowe.

W zimówce wystartuje zaprzyjaźniona załoga portalu Nasz Wałbrzych oraz serwisu MotoEkipa.pl w składzie Andrzej Nykiel / Krzysztof Chlebowski w BMW E30 (klasa RWD). Tym razem „Bolek” zasiądzie za sterami tylnonapędowego klasyka BMW. Kilka lat wstecz, Andrzej znany był z szybkiej i widowiskowej jazdy za kierownicą Opla Astry GSI. Liczymy na kilka efektownych przejazdów „bokiem do przodu” i wierzymy, że „Bolek” szybko odnajdzie wspólny język z rajdowym BMW. Andrzej Nykiel ma w tegorocznych planach starty we wszystkich Rundach Rajdowego Samochodowego Pucharu Sudetów 2018. Zapraszamy na rajdowy zimowy weekend do Walimia, a załodze życzymy sukcesu.

Partnerami załogi są: Restauracja Park Smaków, Usługi informatyczne Michał Bobruk, Auto-elektryka Andrzej Wieczorek (Świebodzice), MotoEkipa.pl, Portal Nasz Wałbrzych.

Więcej informacji na stronie organizatora www.walimskiehoryzonty.pl

Łukasz Stępień