[koncert] Maria PeszekMaria Peszek w Wałbrzychu. Niesamowity koncert charyzmatycznej artystki rozpocznie się 20 maja o godzinie 19 na terenie Starej Kopalni.

Nowa płyta zatytułowana KARABIN ukazała się 26 lutego 2016 roku. To jedenaście piosenek o wolności, nienawiści i prawie do bycia innym. Jedenaście piosenek na niespokojne czasy. Radykalnie pacyfistyczne treści przewrotnie zestawione z tytułem.

UWAGA KONKURS!! Szczegóły na naszym profilu w serwisie Facebook.

Maria Peszek: „Pisząc te piosenki kilkanaście miesięcy temu nie zdawałam sobie sprawy, że rzeczywistość wyprzedzi to o czym śpiewam i nada tym słowom tak dramatyczny kontekst. Każdy artysta prędzej czy później mierzy się z tematem wolności, tolerancji, prawa do inności i nierozerwalnie wiążącej się z nimi nienawiści. Ale rzeczywistość jest zbyt brutalna, a świat bezwzględny żeby iść na czołgi z kwiatami. Można za to pisać piosenki. O nienawiści przeciw nienawiści. Bo słowa mogą więcej niż naboje. KARABIN to pacyfistyczna płyta wyrażona militarnymi środkami. Marzyłabym, żeby te piosenki dodawały siły w tych niespokojnych czasach. Żeby dzięki nim ludzie mniej się bali. Bo strach i wolność to wykluczające się słowa”.

Bilety do nabycia w WOK przy ul. Wysockiego 29 oraz na ebilet.pl:

  • do 30 kwietnia – 70 zł,
  • od 1 maja – 80 zł.