ZDKiUM informuje, że w dniu 26 kwietnia 2015 r. nastąpią zmiany w kursowaniu linii A, 11 i 12. Ma to związek z pracami drogowymi zaplanowanymi od godziny 12:00 do 18:00. W tym czasie zamknięte zostanie całkowicie dla ruchu skrzyżowanie ulicy Niepodległości z ulicą Świdnicką. W związku z tym autobusy linii nr: A, 11 oraz 12 dojeżdżać będą tylko do przystanku Niepodległości – Kaszubska.

Dla pasażerów którzy planują dojechać w tym dniu w godzinach 12-18 do ul. Świdnickiej, Kozic, Dworca Głównego, Glinika Starego i Andrzejówki uruchomiona zostanie specjalna linia nr 112, kursująca w dwóch kierunkach na trasie: Plac Grunwaldzki – Kozice – Świdnicka – Dworzec Główny – Glinik Stary oraz wybranymi kursami do Andrzejówki. Jedyną możliwością dotarcia do tych miejsc będzie konieczność przesiadki na przystanku Wysockiego – Plac Grunwaldzki z linii A, 11, 12 w linię nr 112.

Z Andrzejówki, Glinika Starego, Dworca Głównego, ulicy Świdnickiej i Kozic jedyną możliwością dotarcia do Śródmieścia będzie konieczność skorzystania z linii 112 i przesiadka w obrębie Placu Grunwaldzkiego w celu kontynuowania podróży w kierunku Podzamcza, Szczawienka i Poniatowa.

Przypominamy o jutrzejszych zmianach. Z powodu wylewania nawierzchni na ul. Niepodległości wprowadzona zostaje dodatkowa…

Posted by Informacja pasażerska ŚKA Wałbrzych on 24 kwietnia 2015