Igrzyska ŚmierciW związku z premierą najnowszej części hitu Igrzyska Śmierci – Kosogłos, część 1, Cinema City przygotowało dla Was specjalną niespodziankę. Weźcie udział w aplikacji konkursowej i wygrajcie bilety na wyjątkowy maraton przygód Aberdeen. Najlepsi będę mogli „uzbroić” się w niesamowite gadżety prosto z finałowej części Igrzysk.

Ponadto specjalnie dla czytelników portalu Nasz Wałbrzych przygotowano 5 podwójnych zaproszeń. Szczegóły TUTAJ.

Cinema City przygotowało prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników ekranizacji bestsellerowej powieści Suzanne Collins. Dzięki specjalnej aplikacji znajdującej się na profilu Cinema City Poland na Facebooku możecie wygrywać wyjątkowe gadżety filmowe i bilety na maraton trylogii. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni i opisać swoją taktykę na przeżycie w śmiertelnej rozgrywce Igrzysk. Wolicie utworzyć sojusz tak jak Katniss czy zastosować techniki skradania i pokonywać przeciwników z ukrycia? Może jak wojownicy z Dystryktu 2 stawiacie na otwartą walkę z przeciwnikiem? Nie ma żadnych ograniczeń, a tylko od Was zależy jaki plan przetrwania przyjmiecie. Do wygrania są podwójne zaproszenia na maraton Igrzysk Śmierci, który odbędzie się już 21 listopada w Cinema City. Najlepsi mistrzowie przetrwania mogą zdobyć słuchawki i breloki nawiązujące do filmu.

Władza ma swojego Kosogłosa
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 to podzielony na dwa epizody film, który jest finałem niesamowitej trylogii w reżyserii Francisa Lawrence’a. Katniss – główna bohaterka, nigdy nie chciała brać udziału w krwawych rozgrywkach. Totalitarny rząd nie pozostawił jej jednak wyboru – wbrew moralnym regułom zabijanie i walka stały się jej „talentem”. Będąc najlepszą łuczniczką wśród wszystkich kandydatów, szybko stała się ulubienicą tłumu i maskotką rządzącego systemu. Rozdarta w polityczno-społecznej walce ludzi z państwem musi zadecydować, co zrobić, aby przerwać niekończącą się falę bezsensownego rozlewu krwi. Film Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 będzie można zobaczyć we wszystkich kinach Cinema City w Polsce od 21 listopada. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na www.cinema-city.pl.

Maraton filmowy Igrzysk Śmierci, podczas którego wyświetlone zostaną filmy Igrzyska Śmierci, Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia oraz Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1. odbędzie się 21 listopada, o godz. 22:00 w kinie Cinema City w Galerii Victoria.