Ruszyła rezerwacja miejsc w Kempobusach, które zawiozą festiwalowiczów na Hip Hop Kemp 2014.

Wygoda, bezpieczeństwo, dobra muzyka z głośników, nowe znajomości, beztroska kempowa atmosfera, paczki z gadżetami dla wszystkich uczestników – tak wygląda przejazd kultowymi już Kempobusami na festiwal Hip Hop Kemp. Już po raz 12-ty specjalne autokary wyruszą do Hradec Králové z 15 polskich miast.

Kempobusy

Jazda Kempobusem to nie tylko opcja na poznanie nowych znajomych do wspólnych imprez na Kempie. Przez całą trasę do Hradca leci starannie dobrana muzyka, wprowadzająca w kempowy nastrój. Dodatkowo piloci opowiadają różne ciekawe historie o imprezie i dają cenne wskazówki, jak w pełni skorzystać ze wszystkich uroków festiwalu Hip Hop Kemp. W tym roku na festiwalowiczów podróżujących Kempobusami czeka multum atrakcji, a wśród nich paczka gadżetów dla każdego uczestnika i konkursy z nagrodami – do wygrania m.in. płyty z autografami czy ubrania! Odpowiednia nuta, doborowe towarzystwo i kempowa atmosfera od samego startu gwarantowane.

Poszczególne ceny i opcje rezerwacji miejsc z różnych miast znajdziecie w internetowym sklepie joyStore by Joytown – zarezerwuj miejscówkę w jednym z Kempobusów.

Kempobusy wyjechały na HHK po raz pierwszy w 2003 r. Obecnie to największa w Polsce zorganizowana wyprawa na zagraniczne wydarzenie muzyczne.

Od 21 do 23 sierpnia 2014 Hip Hop Kemp przyciągnie do Hradec Králové pasjonatów czarnych brzmień i gigantów światowej sceny rapu na najbardziej klimatyczny melanż w roku! Hip Hop Kemp to 3 dni i noce hucznej celebracji hiphopowego święta, legendarna atmosfera, unikalne możliwości relaksu, gigantyczna integracja na polu namiotowym i muzyczne szyldy z najwyższej półki. Wśród potwierdzonych artystów znajdują się między innymi KRS-One (USA), Ceelo Green (USA), Onyx (USA), Dilated Peoples (USA), Bizarre Ride 2 The Pharcyde w składzie Fatlip, Slimkid3, J-Swift, L.A. Jay i K-Natural (USA), Action Bronson (USA), Black Milk (USA), Black Moon (USA,) Madchild (CAN), CunninLynguists (USA), O.S.T.R. & Marco Polo, Ten Typ Mes, Rasmentalism, Pokahontaz & Buka, Sztigar Bonko, Eripe i Quebonafide, Kękę i wielu innych.

Bilety na festiwal dostępne są w polskiej przedsprzedaży na joyStore.pl.