HIP HOP KEMPKolejna kempowa odsłona artystów to mieszanka funkowych brzmień z ostrym rapem w najczystszej postaci. Do line-upu dołącza australijski duet dj’ejsko-producencki spod znaku elektro funk. Specyficzne brzmienia produkowane przez duet Freekwency & Inkswel usłyszeć będziemy mogli już za 2 miesiące w Festivalparku.

Freekwency & Inkswel

Nie zabraknie także reprezentantów Niemiec ? kempową sceną zawładnie utalentowany Edgar Wasser, a imprezę przy hiphopowo-funkowych setach rozkręci Marc Hype. Obok nich na 13. edycji festiwalu Hip Hop Kemp zagości jeden z najbardziej rozpoznawalnych czeskich raperów, który na koncie ma między innymi kawałek z 4 milionami odsłon na YT – ?Loket z vokna?, czyli Ektor. Z kolei ze Słowacji na Festiwal z Atmosferą przybędzie raper Separ.

Po głosowaniu na Młode Wilki Popkillera wyłoniona została 5-tka graczy, którzy zagrają na festiwalu podczas środowego warm-up party (20 sierpnia). Reprezentanci akcji polskich freshmanów to Kuba Knap, Wiciu, Tomb i Kuban, a jeszcze dziś poznamy ostatniego zawodnika, który dołączy do nich na kempowej scenie.

Festiwal Hip Hop Kemp

Bilety na festiwal Hip Hop Kemp dostępne są za 209 PLNów i 389 PLNów (VIP) w oficjalnym sklepie internetowym polskiego promotora festiwalu joyStore by Joytown. Pula biletów jest ograniczona, a cena obowiązuje tylko do końca czerwca.