Nominuj swoją Mamę na SuperMamę, stwórz z nią drużynowy duet i zawalcz dla niej o nagrody! Kobiecanki.pl i Galeria Victoria zapraszają do udziału w I edycji konkursu „SuperMama”.

Nominuj swoją mamę do tytułu SUPER MAMY

Drogie córki, drodzy synowie. Czas docenić lata matczynej troski i pokazać wszystkim, że to właśnie Wasza mama jest najwspanialsza. A zbliżające się święto Dnia Matki niech będzie do tego pretekstem.

Konkurs składa się z dwóch części. Pierwszą z nich jest głosowanie na zdjęcia, które przekonają nas, że mamy do czynienia z prawdziwą SuperMamą. Co to właściwie oznacza? Napiszcie sami.

Zdjęcia wraz z uzasadnieniem wysyłajcie do 15 maja poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.kobiecanki.pl. W okresie od 16.05.2014 do 21.05.2014 głosujemy na facebook’owym profilu kobiecanki.pl na nasze mamy.

5 kandydatek, które uzyskają największą ilość polubień, stanie do walki o tytuł SuperMamy podczas finału 24 maja w Galerii Victoria. To właśnie wtedy drużynowe duety (matka + dziecko) wezmą udział w szeregu zabawnych konkurencji, w których wyłonimy naszą zwyciężczynię.

Oprócz miana SuperMamy walczycie dla swoich mam o cenne nagrody. SuperMama wygra dzień w raju – pobyt w Wałbrzyskim Day Spa w Hotelu Maria. Dla wszystkich finalistek przewidziano zestawy kosmetyków znanych polskich marek oraz profesjonalną sesję zdjęciową w dniu imprezy. Niech Wasze wspólne zdjęcia będą pamiątką na długi czas.

Wszelkie pytania prosimy nt. konkursu prosimy kierować na adres e-mail: [email protected]. Z przyjemnością odpowiemy!

Patronat medialny nad konkursem objął portal Nasz Wałbrzych.