Pasjonaci kultury hip-hop mogą się szykować na kolejną odsłonę legendarnego święta czarnych brzmień w czeskim Hradec Králové. Hip Hop Kemp startuje od 21 do 23 sierpnia 2014, a już teraz można nabyć wejściówki w polskiej przedsprzedaży. Pierwsza pula 3-dniowych karnetów dostępna jest w promocyjnej cenie 159 zł (NORMAL) oraz 339 zł (VIP).

 

Hip Hop Kemp 2014 - bilety już w przedsprzedaży

 

Kempowa społeczność to najważniejszy składnik niepowtarzalnej atmosfery festiwalu, a polscy fani współtworzą ją z roku na rok coraz aktywniej. Organizatorzy postanowili wyjść im naprzeciw i już drugi rok z rzędu Kempowicze mają szansę zaopatrzenia się w dużo tańsze bilety z początkiem grudnia. To idealna okazja, by zrobić bliskiej osobie wymarzony prezent w dobrej cenie lub zagwarantować sobie klimatyczne wakacje. Wejściówki na międzynarodowy „Festiwal z atmosferą” można kupić w internetowym sklepie Joytown, polskiego promotora wydarzenia, na www.joyStore.pl – pula biletów jest ograniczona!

 

Hip Hop Kemp to międzynarodowa mekka kultury czterech elementów. Festiwal gromadzi co roku ponad 20 000 uczestników za sprawą unikalnej atmosfery i genialnej reprezentacji gatunku, jak Kendrick Lamar, De La Soul, Big Daddy Kane (2013), Mos Def, Dilated Peoples, Foreign Beggars (2012), Method Man & Redman, Pharoahe Monch, M.O.P. (2011), Talib Kweli & Hi-Tek (2010), La Coka Nostra, Devin The Dude (2009). Na głównej scenie legendy rapu z całego świata przyciągają na zapierające dech w piersiach koncerty, a w festiwalowych hangarach mistrzowie didżeingu rozkręcają imprezy do bladego świtu w rytm klasyków hip-hopu i funku. Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze mnóstwo atrakcji związanych z aktywnym spędzaniem czasu – streetball, skateboaring, wyścigi gokartów, parkour, skoki na bungee, zapasy w czekoladzie, kąpiele w pobliskich jeziorach czy po prostu wylegiwanie się w hamakach. Nie brakuje także polskich akcentów – muzycznie wykazują się zarówno reprezentanci naszej sceny hiphopowej na scenie głównej, jak i freestyle’owcy podczas tradycyjnej już Bitwy o Kemping. Wielu Kempowiczów pojawia się w Festivalparku dzień wcześniej na tzw. warm-up party, by dłużej korzystać z festiwalowych uroków, zintegrować się na polu namiotowym i zaliczyć pierwsze hangarowe koncerty.

 

W nadchodzącym roku będziemy celebrować 13. edycję najbardziej klimatycznego melanżu w Hradec Králové, zaledwie 50 km od polskiej granicy w Kudowie Zdrój. Wraz z odliczaniem do festiwalu w najbliższych miesiącach będziemy poznawać kempowy line-up oraz informacje na temat atrakcji i orgazniowanych co roku przejazdów Kempobusami. Więcej info i konkursy z darmowymi wejściówkami już wkrótce na hhk.pl oraz fb.com/hiphopkemppl.

 

Dołącz do wydarzenia: Hip Hop Kemp 2014 – 13. edycja Festiwalu z atmosferą!

 

Hip Hop Kemp
21-23 sierpnia 2014
Festivalpark, Hradec Králové, Czechy