Edyta Nawrocka zakończyła właśnie zdjęcia do swojego najnowszego teledysku, które w całości zostały zarejestrowane na Ibizie. Hiszpańska wyspa uchodząca za kolebkę muzyki house nie została wybrana przypadkowo – klasyczny house to styl w jakim utrzymany jest utwór „My Island”, do którego już niedługo wyprodukowany zostanie klip. Piosenka powstanie w dwóch wersjach językowych – polskim i angielskim. Utrzymany w wakacyjnym i niezwykle imprezowym klimacie teledysk dostarczy odbiorcom dużej dawki szalonej zabawy, czyli tego z czego słynie Ibiza. Zabierze także widzów w podróż dookoła białej wyspy i ukaże jej bajeczne, zupełnie dzikie, nieodkryte przez wielu zakątki.

 

– Ibiza to miejsce spotkań klubowiczów z całego świata, a także gwiazd muzyki klubowej. To tutaj mieszczą się najsłynniejsze i największe kluby na świecie – Amnesia, Privilege, Space, Eden, Es Paradis, Pacha Ibiza itp. Ten długi pobyt na wyspie przed rozpoczęciem zdjęć bardzo nas ukształtował i w ostateczności będzie miał ogromny wpływ na końcowy efekt klipu – zapowiada producent teledysku, Przemek Tokarski.

 

Muzykę do piosenki skomponował D-Seven, producent, którego utwory można usłyszeć m.in. podczas autorskich audycji Tiesto „Tiesto’s Club Life”, Marcusa Schulza, Boba Sinclara i wielu innych. Jest autorem oficjalnych klubowych remiksów utworów znanych polskich zespołów m.in. Kombii oraz cenionych na klubowej scenie – Giorgio Sainz’a czy Sander Stone’a.