www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Świebodzicka firma DZT Service nominowana do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2015

22.07.2015 r.

DZT ServicePolska Agencja Przedsiębiorczości ogłosiła nominacje do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2015. Wśród wyróżnionych firm znalazła się DZT Service ze Świebodzic, działająca w branży ciepłowniczej. Ogłoszenie zwycięzców oraz przyznanie nagród nastąpi podczas III Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Łodzi.

DZT Service jest firmą, która wyróżnia się nie tylko na gruncie lokalnej gospodarki. W ciągu ostatnich lat otrzymała m.in. Medal Europejski za usługi laboratoryjne oraz tytuł Diamentów miesięcznika Forbes. Jej działalność była też wielokrotnie odznaczana Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej.

Bardzo cieszymy się z takiego wyróżnienia – mówi Jolanta Suława, prezes zarządu DZT Service – przede wszystkim dlatego, że potwierdza ono sens naszych działań i inwestycji na rzecz zwiększenia innowacyjności firmy. Znalezienie się w prestiżowym gronie wybitnych polskich przedsiębiorców jest dla nas zaszczytem.

Polski Kongres Przedsiębiorczości to największe mobilne wydarzenie biznesowe w Polsce. W poprzednich edycjach uczestniczyło około 500 przedstawicieli świata nauki, biznesu i samorządu. Współtworzyły je takie podmioty jak Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Politechnika Warszawska oraz Wrocławska czy Bank Gospodarstwa Krajowego.

W programie trzeciej edycji kongresu znajdzie się 29 paneli dyskusyjnych poświęconych poszczególnym sektorom gospodarki, między innymi: przemysłowi górniczemu, metalurgicznemu, transportowi publicznemu, biotechnologii czy ekologii i energii odnawialnej. Swój udział w kongresie zapowiedzieli już przedstawiciele takich firm jak: DK Development, Kulczyk Investment, Wieneberger, czy Budimex.