www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

 

Biuro Rachunkowe IWA Iweta Jeruzalska świadczy kompleksową obsługę księgową i kadrowo-płacową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Wieloletnie doświadczenie zawodowe właścicielki biura, zdobyte w jednej z wałbrzyskich Kancelarii Doradztwa Podatkowego, zostało potwierdzone certyfikatem Ministra Finansów nr 16905/2007.

 

Właścicielka jest członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. W celu podniesienia poziomu świadczonych usług jak również poszerzenia zakresu świadczonych usług, studiuje na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku PRAWO.

 

W biurze IWA mogą Państwo załatwić większość formalności związanych z założeniem, prowadzeniem lub likwidacją każdej firmy. Oferta biura jest adresowana do ludzi, którzy pragną skoncentrować się na rozwoju firmy i nie chcą tracić czasu na szereg formalności oraz błądzić w gąszczu przepisów podatkowych. Nasze biuro gwarantuje dostosowanie usługi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Charakteryzuje nas przede wszystkim: solidność, zaangażowanie w sprawy klienta, zachowanie całkowitej poufności wszelkich informacji dotyczących klientów, elastyczność w działaniu oraz miła atmosfera.

 

Posiadamy szeroką ofertę dla każdego typu prowadzonej działalności. Zapewniamy pełen pakiet usług niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania firmy. W zakres naszych kompetencji wchodzą m.in.:

  • Prowadzenie ewidencji ryczałtowych.
  • Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów.
  • Prowadzenie ksiąg handlowych.
  • Obsługa kadrowo płacowa.
  • Rejestracje działalności gospodarczej.

 

Każdy klient powołujący się portal Nasz Wałbrzych dostanie 10% upustu. Rozliczenia pitów rocznych z 20% upustem.