www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Festiwal Rock for People – zgarnij darmowy bilet!

7.06.2013 r.

Rockowo-elektroniczna uczta muzyczna w czeskim Hradec Králové zbliża się wielkimi krokami, a my podpowiadamy, jak zdobyć bilety na koncertowe maratony z Papa Roach, Queens Of The Stone Age, Thirty Seconds To Mars, Foals czy A Day To Remember.

 

 

Czterodniowe karnety na festiwal dostępne są w sklepie JoyStore w cenie 269 zł, ale teraz można je zdobyć zupełnie za darmo! Jak to zrobić? Wyjazd na wielką ucztę muzyczną do Czech warto zaplanować z większą paczką. Niezapomniane wrażenia i wspomnienia z festiwalu przyjemniej zbierać wspólnie z przyjaciółmi, a od teraz wychodzi taniej – zbierz ekipę i zrób zamówienie na cztery karnety festiwalowe, a piąty dostaniesz gratis! Akcja promocyjna w sklepie JoyStore umożliwia zakup czterech wejściówek w cenie pięciu.

 

W tym tygodni wystartował także konkurs, w którym docenione zostaną talenty i foto, i graficzne. Zaprojektuj swoje zdjęcie w tle na Facebooku w klimacie Rock for People – wykorzystaj odjechane zdjęcia, znajdź inspirację w kreacjach festiwalowych i przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś pojechać na legendarny festiwal w Hradec Králové. Zgłoszenia można przesyłać do środy 12 czerwca. Szczegóły konkursu na stronie www.rockforpeople.pl

 

 

W polskiej przedsprzedaży pojawiły się także bilety jednodniowe. Świeże wejściówki można nabyć w sklepie JoyStore – w tym roku bilety różnią się cenami ze względu na artystów występujących danego dnia, a każda pula jest ograniczona! Warto zaopatrzyć się w bilety jeszcze w przedsprzedaży, by uniknąć stania w długich kolejkach w trakcie festiwalu lub sytuacji, w której wejściówki się wyczerpią.

 

 

Rock for People, 2-5.07.2013, Festivalpark, Hradec Králové, Czechy

www.rockforpeople.pl

www.facebook.com/rockforpeoplepl

www.joystore.pl