www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

WOK czeka na filmy konkursowe

26.05.2013 r.

Wałbrzyski Ośrodek Kultury i Adalbertinum z Hradec Králové zapraszają młodych adeptów sztuki filmowej do udziału w polsko-czeskim konkursie na amatorską produkcję filmu offowego „Sąsiedzi -jak to jest przy granicy?” Żyć, przyjaźnić się, kochać, pracować? Pobudźcie swoją wyobraźnię. Technika nie jest najważniejsza. Liczy się inwencja twórcza uczestników konkursu.

Organizator czeka na wszelkie formy mieszczące się w szerokim nurcie krótkometrażowego kina offowego, w którym autorzy ukażą własną artystyczną wizję świata i narzuconego tematu. Filmy można zgłaszać do 2 sierpnia. Regulamin i karta zgłoszeń do pobrania na www.wok.walbrzych.pl (zakładka konkursy).

 

Najciekawsze produkcje będzie można zobaczyć w letnim kinie plenerowym w Wałbrzychu (amfiteatr STYK). Podczas czterech pierwszych piątków sierpnia zasmakujemy także dobrego czeskiego kina. Zaś 23 sierpnia odbędzie się gala, na której zaprezentujemy najlepsze prace, spotkamy się z ich twórcami, nagrodzimy ich. Do wygrania: 1000 zł, odtwarzacz dvd, tablet, mp4.

Konkurs finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu operacyjnego Współpracy transgranicznej Republika Czeska – Rzeczpospolita Polska 2007- 2013 oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacencsis „Przekraczamy granicę”.

sasiedzi afisz