www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

II Wałbrzyska Giełda Pracy i Edukacji

29.04.2013 r.

Przedsiębiorcy, przedstawiciele szkół wyższych, średnich i zawodowych z Wałbrzycha pojawią się 21 maja w hali OSiR-u przy ul. Wysockiego, z ofertą zatrudnienia oraz kształcenia na różnych poziomach.

 

 

Giełda zostanie zorganizowana po raz drugi przez Urząd Miejski w Wałbrzychu i Powiatowy Urząd Pracy. Bezrobotni i poszukujący pracy, będą mieli możliwość zapoznania się z ofertami pracy bezpośrednio u potencjalnego pracodawcy i złożyć dokumenty aplikacyjne. Przyszli studenci i uczniowie dowiedzą się o możliwościach i profilach kształcenia w Wałbrzychu.

 

 

Przedsiębiorcy, którzy potwierdzili już swój udział to : RONAL , LEGIPOL, Wałbrzych International Production, Biedronka (Jeronimo Martin), Kaufland, Konsorcjum Autobusowe, AQUA-ZDRÓJ, JAMA, Epup, Komenda Miejska Policji, WKU – Straż Graniczna, DARR, ZUS, ZDKiUM, Agencja Pracy TRENKWALTER i Reanstad, DWUP – „EURES”-praca za granicą też tymczasowa, OHP – praca na wakacje.

 

 

Każdy przedsiębiorca, który szuka pracowników może zgłosić swój udział w Giełdzie. Przypominamy, że udział jest bezpłatny jednak liczba miejsc dla wystawców jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji w Urzędzie Miejskim w Wałbrzychu udziela p.Krzysztof Fila, 66 55 190.