www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Zapraszamy na memoriał ‚Złota Drużyna’

18.04.2013 r.

W dniach 19-21 kwietnia odbędzie się Memoriał Stanisława Anacko „Złota Drużyna”. W hali OSiR-u zagra sześć drużyn kadetów (roczniki 1997 i młodsi): Górnik Wałbrzych (4. zespół w tej kategorii wiekowej w Polsce), Basket Team Opalenica (6.), Wisła Kraków (9-12), WKK Wrocław (mistrz Polski), SKS Starogard Gdański i Kadra Dolnego Śląska (rocznik 1998). W części artystycznej wystapią Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych (piątek), Szkoła Tańca „Cordex” (sobota) i Demi Dance School (niedziela). W przerwie meczu Górnika znany z III ligi konkurs „Rzuty w Transie” – do wygrania 500 zł.

 

Turniej ten będzie ostatnim testem dla naszych kadetów przed rozpoczynającymi się na początku maja półfinałami mistrzostw Polski kadetów (24 zespoły podzielone na 4 grupy).

UWAGA !!! ZMIANA TERMINARZU ROZGRYWEK NA PROŚBY KIBICÓW ! W piątek gramy o 18:00 – tuż po oficjalnym rozpoczęciu zawodów.

 

 

 

Turniej upamiętnia postać Stanisława Anacki, który z Górnikiem sięgał po tytuły mistrza Polski (1988), wicemistrza Polski (1986) i mistrza Polski juniorów (1980). Po zakończeniu kariery pracował w roli szkoleniowca grup młodzieżowych Górnika. Anacko zmarł w 2010 roku po ciężkiej chorobie. Miał 49 lat.

 

Marcin Durczak