www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Zbierają dla małego Tomaszka

10.04.2013 r.

Zbieramy na drugą operację jednokomorowego serca syna naszej koleżanki Tomusia, która jest z Wałbrzycha, a obecnie mieszka w Poznaniu. Operacja odbędzie się w Monachium jak tylko uzbierają 36 500 Euro. Do tej pory udało im się zgromadzić ok. 111 tyś.zł. Tempo jest dobre.

 

Niedługo odbędzie się koncert w Świdnicy, gdzie połowa dochodu z biletów cegiełek idzie na konto Tomka – Diamenty Rosji – MALI GENIUSZE MOSKIEWSKIEGO OBSERWATORIUM.

http://www.diamentyrosji.pl/

 

Zaraz po koncercie jest bal charytatywny pod patronatem i prawdopodobnie z udziałem Grzegorza Schetyny. W balu biorą udział biznesmeni i politycy zrzeszeni w Lions club – z grubymi portfelami. Udało nam się zdobyć trochę fantów na licytację, gdzie kasa też idzie na Tomka m.in. spinki Bronisława Komorowskiego czy koszulkę z autografem Marcina Gortata. O tym balu piszą też na stronie koncertu.

 

Kolejna akcją jest zbieranie nakrętek, które będziemy spieniężać i przekazywać kasę na konto. Pomaga nam Cukiernia Oleńka – w każdym z jej punktów można je zostawiać – plakat w załączniku.

 

Wszystkie informacje o Tomku są na bieżąco uaktualniane na jego stronie: www.tomaszkosmider.pl

 

Im więcej osób o tym wie – a zrobiliśmy już wiele, żeby Wałbrzych się o tym dowiedział – tym szybciej to uzbieramy.

 

Tomasz