www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Gangsterzy PrzeWAŁki nadciągają

8.04.2013 r.

Równo 30 zgłoszeń napłynęło do Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na XV już Ogólnopolską Giełdę Kabaretową „PrzeWAŁka”. Kabarety prześcigają się w skeczach.

 

 

– Teraz musimy wybrać 6 grup lub standupowców. Oglądamy ich materiały filmowe. Zachwyca nas nie tylko pomysł na dobry humor, ale i profesjonalny warsztat, prezentowany także przez młode grupy. Kabareciarze nie boją się trudnych tematów. Najlepsi z najlepszych wystąpią w maju przed publicznością i jurorami, którymi w tym roku będą: Aldona Jankowska, Dorota Barańska i Tadeusz Kwinta – mówi dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, Jarosław Buzarewicz.

 

 

XV Ogólnopolska Giełda Kabaretowa „PrzeWAŁka” z uwagi na swój jubileusz będzie miała szczególną oprawę, tym razem zajrzymy do półświatka gangsterów. Wałbrzyski Ośrodek Kultury zaprasza 10 i 11 maja o godz. 18.00 do Hotelu Maria w Wałbrzychu. W roli ojca chrzestnego – Jerzy Kryszak, wystąpią (oprócz ubiegających się o nagrody): Kabaret Jurki, Artur Andrus z zespołem- szykuje się nie lada gratka dla miłośników „Myśliwieckiej” oraz kabaret Weźrzesz, ubiegłoroczny zwycięzca.

 

 

Bilety już w sprzedaży: 110 zł (dwa dni), 80 zł (jeden dzień). Istnieje możliwość zakupu biletu za pośrednictwem internetu. Szczegóły na przewalka.pl.

przewałka