www.facebook.com/nasz.walbrzychwww.instagram.com/nasz.walbrzych.pl
Repertuar kina Cinema City Repertuar kina Cinema City

Remont ul. 11 Listopada

19.03.2013 r.

Dział Komunikacji Zbiorowej ZDKiUM w Wałbrzychu informuje, że od dnia 25 marca 2013 roku na odcinku od Placu Górnika do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej ruch kołowy ulicą 11 Listopada odbywać się będzie wyłącznie w jednym kierunku. Na czas remontu, którego koniec planowany jest na ostatnie dni czerwca, zmianie ulegną rozkłady jazdy linii nr 4 i 15.

Trasa linia nr 4 z Podzamcza do Rusinowej poprowadzona zostanie przez Plac Grunwaldzki i ulicę Piłsudskiego, natomiast linia nr 15 kursować będzie ulicą 11 Listopada w jednym kierunku tj. trasa z Glinika Nowego poprowadzi ulicami: Moniuszki – Beethovena /wybrane kursy/ – Matejki – Limanowskiego – Słowackiego – al. Wyzwolenia – Piłsudskiego – 11 Listopada – Parkowa – Chrobrego – Kolejowa – Konopnickiej (przystanek końcowy) oraz w przeciwnym kierunku ulicami: Nowy Świat – Pługa – Zajączka – Limanowskiego – Matejki – Moniuszki – Beethovena /wybranymi kursami/ – Moniuszki.

 

ZDKiUM sugeruje, żeby zapoznać się z nowymi godzinami odjazdów, wszelkich informacji na temat zmian w organizacji komunikacji zbiorowej można uzyskać pod nr telefonu 74 641 44 44.